-4%

Fleshlight – Fleshlight GO Surge

Original price was: 4499 ден.Current price is: 4299 ден.

Карактеристики:

  • Боја Розова
  • Дијаметар на каналот 2,2 см
  • Канал со Текстура
  • Должина 21,6 см
  • Дијаметар од 7,6 до 5,1 см
  • Вклучена црна футрола
  • ОТВОРАЊЕ: Вагинално
  • ПРЕПОРАЧАН ЛУБРИКАНТ: На база на вода.
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: 810476019716-E25962 Категорија
Сигурно плаќање

Fleshlight – Fleshlight GO Surege

Fleshlight GO е најпознат играч на ол-стар тимот Fleshlight. Овој компактен производ за задоволство за мажи е полесен, пократок и подискретен од оригиналот, што го прави полесен од кога било да се користи секаде, во секое време и со една рака. Fleshlight GO е сè што сакате кај оригиналниот најпродаваниот Fleshlight, кондензиран во покомпактен дизајн. Луксузната чаура е направена од нашиот патентиран материјал SuperSkin, обезбедувајќи реалистично искуство секој пат кога земате летот. Оваа играчка е пократка и тежи помалку од оригиналот, така што можете сами да ја фатите и да ја газите со поголема леснотија од кога било досега. Скромната големина на Fleshlight GO Surge го прави совршен придружник за патување. Земете го овој компактен masturbator за машко задоволство со вас на службени патувања, чувајте го во преградата за ракавици или користете го како примарна секс играчка дома.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

Fleshlight

Fleshlight е број 1 најпродавана машка секс играчка во светот. Над 4 милиони мажи ширум светот ја сакаат патентираната текстура на Fleshlight. Некои велат дека тоа е дури и подобро од вистинското. Куќиштето на Fleshlight е дизајнирано во форма на фенерче и е изработено од квалитетна пластика. Капачето е издржливо и едноставно се навртува или исклучува. Текстурата е изработена од мекиот материјал Real Feel Super Skin и дизајнирана да го повторува чувството на пенетративен секс.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Fleshlight – Fleshlight GO Surge”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Fleshlight – Fleshlight GO Surge
Original price was: 4499 ден.Current price is: 4299 ден.

Достапност: На залиха

Scroll to Top