Baile – Мастурбатор

1499 ден

Карактеристики:

  • рачен мастурбатор
  • Големина 24см х 9см
  • Реално отворање во форма на уста
  • текстуриран тунел
  • Меки висококвалитетни материјали безбедни за телото
  • Флексибилно тело за максимално задоволство
  • Лесно за чистење
  • Водоотпорен
  • ПРЕПОРАЧАН ЛУБРИКАНТ: На база на вода.
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: BM-00900T27N-2 Категорија
Сигурно плаќање

Baile – Мастурбатор

Ви го претставуваме класичниот masturbator кој ќе ви пружи ноќи и ноќи на задоволство. Има ребрести тунел и е неверојатно реален и дискретен, можете да го носите каде што сакате. Не сакате да го пробате?

Дизајниран во САД со најстроги стандарди за квалитет.

Внатрешноста на Baile, како што рековме, е текстурирана, полна со јазли и жлебови што го тера задоволството да се зголемува експоненцијално. Има отвор во форма на уста и совршен капак за да биде што е можно поудобно и безбедно. Многу лесно се чисти, само треба да го извадите ракавот и да користите топла вода и добро да го исушите. Користете го вашиот омилен лубрикант на база на вода за дополнително влажно искуство.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

Baile

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Baile – Мастурбатор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Baile – Мастурбатор
1499 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top