PDX Elite – Вибрирачки Мастурбатор со анален отвор

2299 ден

Карактеристики:

  • Со Bullet вибратор
  • Водоотпорен
  • Реално – FantaFlesh
  • Дискретна
  • 3 батерии LR44
  • Без фталати
  • Димензии: 16,5 cm x 7,1 cm x 7,1 cm
  • Должина на каналот: 12,7 см
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: RD-522 Категорија
Сигурно плаќање

PDX Elite – Вибрирачки Мастурбатор со анален отвор

Почувствувајте ново ниво на вшмукување.

Уживајте како никогаш досега со мастурбаторот  PDX. Овој masturbator има bullet што можете да го вметнете во дупката за да го дуплирате задоволството. Благодарение на својот материјал, FantaFlesh е супер реалистичен. Овој модел има анален отвор и е наменет за љубителите на аналниот секс. Тој е целосно водоотпорен и супер дискретен. За чистење ќе треба само да го извадите капакот и да го исчистите со добро средство за чистење играчки и малку топла вода, а доколку сакате да трае подолго користете Revive FantaFlesh пудра.

Играчката лесно се чисти – по употреба, едноставно извадете ја влошката од куќиштето и исплакнете ја под млаз обична вода. Проверете дали играчката е целосно сува пред да ја складирате. Можете дополнително да го дезинфицирате со средство за чистење секс играчки.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

PDX

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PDX Elite – Вибрирачки Мастурбатор со анален отвор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
PDX Elite – Вибрирачки Мастурбатор со анален отвор
2299 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top