Cutiepies – Мастурбатор Пекарката Беки

1899 ден

Карактеристики:

 • Мастурбатор
 • Тесен вагинален и анален отвор
 • 14 см Длабоко
 • Отстранлива вибрирачка кутија
 • Текстура за додадена стимулација
 • Мек и еластичен TPE материјал
 • Компактен
 • Идеален за машко задоволство
 • Лесно се чисти
 • За повеќекратна употреба
 • Водоотпорен
 • Дискретно
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E33244 Категорија
CUTIEPIES- logo
Сигурно плаќање

Cutiepies – Мастурбатор Пекарката Беки

Запознајте ги CutiePies: колекција на реални мастурбатори, сите со свои страсни личности. Овие дами се направени со ултра мек TPE материјал и сите се опремени со реални отвори за бескрајно галење. Овој masturbator е лесен за чистење, совршена големина и подобар од вистинскиот, ќе се заљубите во CutiePies!

Се што се пече мириса убаво, но дали сте слушнале за Пекарката Беки? Таа заврши со кексите и колачите и е подготвена да ја наполните со фил!

Нејзините тесни вагинални и анални отвори се длабоки 14 сантиметри, уникатна текстура и отворени завршетоци за лесно чистење.

Додадената дупка совршено одговара на вклучената отстранлива кутија за високи вибрации при секој удар.

Направен од мек и еластичен TPE материјал кој е 100% безбеден за телото и обезбедува најголемо реалистично искуство, штом овој пекарка ќе заврши со вас, ќе се прашувате дали таа е вистинската работа или не!

Компактната големина на Беки ја прави лесно да ја носите со себе насекаде, за галење насекаде!

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

Cutiepies

Запознајте ги CutiePies: колекција на реални мастурбатори, сите со свои страсни личности. Овие дами се направени со ултра мек TPE материјал и сите се опремени со реални отвори за бескрајно галење. Лесен за чистење, совршена големина и подобар од вистинските, ќе се заљубите во CutiePies!
CUTIEPIES- logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Cutiepies – Мастурбатор Пекарката Беки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
CUTIEPIES-мастурбатор Пекарката БекиCutiepies – Мастурбатор Пекарката Беки
1899 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top