2 во 1 Дилдо Вибратор Зајак

2299 ден

Карактеристики:

  • Материјал: Силикон +ABS
  • Комплетно водоотпорен
  • 10 режими на вибрација
  • Бои: Розова, Виолетова
  • Напојување: USB полнење
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: PL-VRDB202 Категории ,
Сигурно плаќање
2 во 1 Дилдо Вибратор Зајак

Ова неверојатно дилдо доаѓа со 2 функции – вибратор и дилдо.

Дизајниран со свилен, еротски аголен врв чија единствена намена е да ги најде вашите внатрешни слатки точки, додека совршено поставеното зајче ве скокотка и стимулира одоздола.

Обликуван со двојна форма ( вибратор и дилдо) која во последно време стана популарна  алатка за жените кои бараат силен оргазам, ова дилдо без многу напор ќе ја таргетира вашата Г-точка а воедно и ќе го стимулира вашиот клиторис.

Изработен од високо квалитетен силикон, мазен и кадифен, но совршено цврст е она што го прави ова dildo е совршен за вас. Овозможува ултра прецизна масажа на Г-точката која доведува до блаженство.

Се што ве дели од неверојатен оргазам е едно притискање на копчето и можете слободно да се препуштите на омилениот од 10 режими на вибрација кој овој дилдо зајак ви ги нуди.

Неверојатно тивок, хипоалерген и лесен за одржување, доволно е да користите само топла вода и сапун и Зајакот ќе биде спремен за нова авантура.

 

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Розева

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “2 во 1 Дилдо Вибратор Зајак”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
2 во 1 Дилдо Вибратор Зајак
2299 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top