Alive – Силиконска анална бројаница

890 ден

Карактеристики :

  • Должина: 14 см
  • Обем: 3,6 см
  • Основa: Јамка со држач за прст
  • Материјал: Силикон
  • Флексибилна
  • Водоотпорен
  • Содржи латекс: Не
  • Содржи фталати: Не
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Нема на залиха

Сигурно плаќање
Alive – Силиконска анална бројаница

Бескрајни задоволства со оваа силиконска бројаница за анален вибратор со допир на кадифе. Има тело полно со облини кое ефикасно ги масира сите ваши интимни делови. Оптимално и без проблеми се прилагодува на вашата анатомија.

И мажите и жените уживаат во засиленото задоволство што доаѓа со носењето на овaa бројаница. Унисекс-дизајнот работи како масажер на простата кога го носи тој.

Безбедноста е обезбедена во форма на држач основата на бројаницата.

Употребете со подмачкување на база на вода за максимална сензација при носење. Поради силиконскиот состав, не треба да ја користите оваа бројаница со силиконско подмачкување.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Розева

Brand

Alive

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Alive – Силиконска анална бројаница”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Scroll to Top