PrettyLove – Myron – Strap on со вибрирачко Дилдо

2599 ден

Карактеристики:

  • Вибрации со повеќе брзини
  • Батерии: 3ААА
  • Моќни вибрации
  • Вратило со вени и текстура
  • Големини: Должина 18,5 см, Ширина 4,8 см
  • Многу удобно
  • Прилагодлив ремен кој одговара на повеќето жени
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање

PrettyLove – Myron – Strap on со вибрирачко Дилдо

Однесете ја вашата игра на следното ниво и препуштете се на фантазијата со овој прекрасен Myron – Strap on со вибрирачко Дилдо.

Прекрасното тело на овој вибратор е обложено и има совршено обликувана глава за да ви обезбеди максимална стимулација и пенетрација. Доаѓа во комплет со ремен, удобен и прилагодлив дебел еластичен ремен, моќен, но тивок вибратор.

Омилен вибратор со ремен, кој нуди неверојатна забава и обезбедува целосно задоволство.

Ако сакате да играте, ова е вашата играчка. Има прилагодливи ремени, кои се меки, но доволно цврсти за да ја издржат секоја игра .Со овој стреп он ќе уживате како никогаш досега во добар секс.

Ременот доаѓа со реалистично дилдо.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

 

Brand

PrettyLove

Pretty Love произведува производи со високи стандарди за квалитет. Производите се изработени од најквалитетен медицински силикон. Pretty Love е бренд за секс играчки кој нуди различни производи дизајнирани да ја подобрат интимноста и задоволството. Брендот е познат по своите висококвалитетни материјали, иновативниот дизајн и пристапните цени. Нивните производи се движат од вибратори до лубриканти до играчки за парови, секоја дизајнирана имајќи ја предвид удобноста и задоволството на корисникот. Еден од нивните најпопуларни производи е вибраторот Pretty Love, кој има повеќе режими на вибрации и уникатен дизајн за насочена стимулација. Покрај своите производи, Pretty Love е посветена и на промовирање на здрави и безбедни сексуални практики. Сите нивни производи се направени со материјали безбедни за телото и се ригорозно тестирани за да се осигури дека ги исполнуваат највисоките стандарди за квалитет и безбедност. Генерално, Pretty Love е доверлив бренд кој им обезбедува на клиентите висококвалитетни и иновативни секс играчки кои се и достапни и безбедни. Без разлика дали сакате да ја подобрите вашата соло игра или да ги зачините работите со партнерот, Pretty Love има по нешто за секого.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PrettyLove – Myron – Strap on со вибрирачко Дилдо”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
PrettyLove – Myron – Strap on со вибрирачко Дилдо
2599 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top