Страп он – Прилагодлив ремен за Дилдо за прицврстување

1699 ден

Карактеристики:

  • Материјал:  силикон,
  • Боја: Виолетова
  • Водоотпорен
  • Прилагодлив ремен кој одговара на повеќето жени
  • Во сетот не е вклучено дилдо
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Нема на залиха

Сигурно плаќање

Страп он – Прилагодлив ремен за Дилдо за прицврстување

Искусете ги едноставните задоволства при користењето на strap on ремен. Зачинете ја вашата врска со страпон дилдо и задоволете ги вашите и фантазиите на вашиот партнер. Овој ремен за дилдо овозможува пенетрација, а вашите раце се слободни за да си играте со друго дилдо или вашиот партнер.

Ако сакате да играте, ова е вашиот играчка. Има прилагодливи ремени, кои се меки, но доволно цврсти за да ја издржат секоја игра. На овој стреп он  можете да ги поставите вашите омилени дилда и да уживате како никогаш досега во добар секс.

Ременот доаѓа без дилдо, на него можете да ги поставите вашите омилени дилда или некое дилод од нашата понуда. Изборот е ваш

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Страп он – Прилагодлив ремен за Дилдо за прицврстување”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Scroll to Top