Strap-on – ремен со реалистично Дилдо

1899 ден

Карактеристики:

  • Материјал: ПВЦ
  • Боја на дилдо: крем
  • Димензии на дилдо: 15,5 cm x 3 cm
  • Водоотпорен
  • Прилагодлив ремен кој одговара на повеќето жени
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање

Strap-on – ремен со реалистично Дилдо

Искусете ги едноставните задоволства при користењето на strap on ремен. Зачинете ја вашата врска со страпон дилдо и задоволете ги вашите и фантазиите на вашиот партнер. Овој ремен за дилдо овозможува пенетрација, а вашите раце се слободни за да си играте со друго дилдо или вашиот партнер.

Ако сакате да играте, ова е вашиот играчка. Има прилагодливи ремени, кои се меки, но доволно цврсти за да ја издржат секоја игра. Со овој стреп он ќе уживате како никогаш досега во добар секс.

Ременот доаѓа со реалистично дилдо.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Strap-on – ремен со реалистично Дилдо”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Strap-on – ремен со реалистично Дилдо
1899 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top