Страп он Реалистично Дилдо со лизгачка кожа 17см

4799 ден

Карактеристики:

 • Ергономски дизајн
 • Екстра мека лизгава кожа
 • Цврст силиконски слој
 • Силикон со висок квалитет
 • Флексибилен
 • 100% водоотпорен
 • Без фталати
 • Компатибилен со појас
 • Идеален за вагинална и анална пенетрација
 • Рачно изработено за екстремно задоволство
 • Лесно се свиткува до која било форма
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

 

Достапност: На залиха

SKU: E33127 Категорија
Сигурно плаќање
Реалистично Дилдо со кожа 18см

Ова ново реалистичко дилдо со лизгачка кожа обезбедува чувство што e многу слично до вистински пенис. Минимализмот, присебноста и софистицираноста ја дефинираат естетската линија на новото реалистичко dildo. Воодушевува со својот дизајн, интензитетот и длабочината на боите ќе ви пружат задоволство и желба уште на прв поглед.

Реализмот на овој ултра иновативен производ е уникатен и потресен. Неговата текстура со двојна густина од ултра мек и еластичен силикон ви дава цврст, но мек допир. Кога се користи, лизгавата кожа ве турка во свет на бескрајно задоволство!

Што се однесува до дизајнот, глансот, вените и тестисите се суптилно видливи, текстурирани и еластични, давајќи ви неверојатни сензации. Полето на можности е на дофат на раката, за моменти на невидено задоволство, неспоредливи до сега со дилдо.

Рачно изработен за автентичност, ова реалистично дилдо може многу лесно да се свитка во која било форма, дури и подобро од вистински пенис. Има должина од 17см и вметунувачки дел од 14 см

Вакуум основа за прицврстување, рацете ќе ви бидат слободни.

Само додадете малку подмачкување на база на вода во реалното вратило за да ја подобрите вашата игра

По употреба, едноставно измијте го со благ сапун и обична вода и, доколку е потребно, дополнително дезинфицирајте го со средство за чистење сексуални играчки.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Розева

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Страп он Реалистично Дилдо со лизгачка кожа 17см”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Страп он Реалистично Дилдо со лизгачка кожа 17см
4799 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top