Doc Johnson – Дилдо од кристално желе

999 ден

Карактеристики:

  • Текстурирани вени за дополнителна стимулација
  • Цврсти, но флексибилни
  • Без фталати, безбеден за телото
  • Гордо произведено во Америка
  • Заоблена реалистична глава
  • Боја: Розова
  • Големина: 19.7см * 4,4см
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Нема на залиха

SKU: 0285-01-CD Категории ,
Сигурно плаќање

Doc Johnson – Дилдо од кристално желе

Doc Johnson’s 8″ Crystal Jellies Classic е мека и флексибилна варијација на оригиналното дилдо. Овa дилдо ја има традиционалната дебелина и текстура што сите ја знаеме и сакаме, плус е флексибилно!  Сите наши кристални желеа се од материјал без фталати, безбеден за телото и се гордо произведени во Америка.

Флексибилно и цврсто, ова големо dildo од желе ги стимулира вашите внатрешни зони на задоволство.
Полуреална глава за стимулација на Г-точката.

Ова реалистично дилдо се одликува со тело исполнето со вени со заоблен врв, со широка основа со вшмукување, што го прави совршено за употреба со ремен или играње без раце. Користете го за мастурбација или со вашиот партнер, искористете го максимумот од неговата основа за вшмукување за играње, било анално или вагинално. Нанесете многу лубрикант на база на вода за помазно чувство.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Розева

Brand

Doc Johnson

Најпознат американски бренд за производи за задоволство, основан во 1976 година Основан во Северен Холивуд, Калифорнија во 1976 година, американски бренд за производи за задоволство Док Џонсон отсекогаш бил иноватор. Кога основачот и претседател Рон Браверман купи мала компанија за производство на гумени производи и ја трансформираше во снабдувач на „брачни помагала“ Пред повеќе од 40 години, неговата визија одигра клучна улога во воспоставувањето на она што ќе стане денешната индустрија за новина за возрасни 15 милијарди долари годишно.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Doc Johnson – Дилдо од кристално желе”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Scroll to Top