Addiction – Luke Флуоресцентно Силиконско дилдо19 цм

3599 ден

Карактеристики:

 • Дилдо што свети
 • Силикон од врвна класа
 • Основа за вшмукување
 • Доаѓа со гратис мини вибратор
 • Компатибилен со стрепон ремен
 • Безбедно за телото
 • Лесно се чисти
 • Водоотпорен
 • Се препорачува лубрикант на база на вода
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
 • Димензии:
  Должина: 19 см
  Должина што може да се вметне: 14 cm
  Дијаметар: 3,8 см

Достапност: На залиха

SKU: E31771 Категорија
Сигурно плаќање
Addiction – Luke Флуоресцентно Силиконско дилдо19 цм

Осветлете го патот до врвното задоволство со Luke – силиконското dildo од 19 цм на Addiction, кое сјае во темница. Исклучете ги светлата и доживејте сјај одвнатре! Лесно ќе го најдете под чаршафите – ова прекрасно мермерно дилдо кое свети во мракот ќе биде нешто по кое вие и вашиот партнер ќе се радувате ноќ по ноќ.

Направен од врвен силикон, бидете сигурни дека овој производ за задоволство е 100% безбеден за телото за употреба на сите ваши најделикатни области, како и мазен и лесен за чистење.

Овој производ ќе се закачи на речиси секоја рамна површина, благодарение на неговата екстремна вшмукувачка основа. Залепете го на вашиот ѕид или можеби залепете го под туш за влажно изненадување! Можностите се бесконечни, па пуштете ја вашата имагинација со оваа специјална играчка.

Дилдото лесно може да се закачи на различни стрепон ремени, што ви овозможува да отворите сосема нов свет на задоволство и можности! Без разлика дали сакате да имате поголема контрола во спалната соба или да ја користите како замена, ова дилдо може да стане продолжение на вас и вашата страст кога ќе го спарите во спалната соба.

Доаѓа со гратис мини вибратор

Бидејќи ова е чист силиконски производ, препорачуваме да користите лубрикант на база на вода за пријатно искуство и секогаш да не заборавајте да го чистите вашето дилдо пред и по секоја употреба.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Зелена

Brand

Addiction

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Addiction – Luke Флуоресцентно Силиконско дилдо19 цм”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Addiction – Luke Флуоресцентно Силиконско дилдо19 цм
3599 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top