Сензуално стаклено двострано дилдо

999 ден

Карактеристики:

♥ Материјал: Стакло
♥ Боја: Сина
♥ Големина: 20цм*3цм
♥ Водоотпорен: Да
♥ Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: BL-012 Категории , ,
Сигурно плаќање

Сензуално стаклено двострано дилдо

Стаклено dildo со две глави кое може да се користи како женски и машки мастурбатор.
Кај мажите е погодно за масажа на простата.
Kај жените е погодно за стимулирање на Г-точката.

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Плава

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сензуално стаклено двострано дилдо”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Сензуално стаклено двострано дилдо-насловнаСензуално стаклено двострано дилдо
999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top