Baile – Стрепон за двојна пенетрација

1499 ден

Карактеристики:

  • Материјал:  силикон, кожа
  • Надворешен дилдор: 16,5 cm x 3,5 cm
  • Внатрешно дилдо: 11 cm x 4 cm
  • Водоотпорен
  • Прилагодлив ремен кој одговара на повеќето жени
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Нема на залиха

Сигурно плаќање

Baile – Стрепон за двојна пенетрација

Искусете ги едноставните задоволства при користењето на strap on дилдо. Зачинете ја вашата врска со страпон дилдо и задоволете ги вашите и фантазиите на вашиот партнер. Ова дилдо со ремен овозможува пенетрација, а вашите раце се слободни за да си играте со друго дилдо или вашиот партнер.

Овозможете си двојно задоволство со овој ремен со двојна пенетрација. Овој ремен, покрај тоа што има предно дилдо, има и внатрешно дилдо за да ужива и оној што го користи.

Дизајниран во САД со највисоки стандарди за квалитет.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

Baile

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Baile – Стрепон за двојна пенетрација”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Scroll to Top