Loveboxxx – First – Together [S]Experience сет

2999 ден

First – Self-Love [S]Experience сет сет од 6 продукти

Карактеристки:

 • Вибратор за парови
 • Вибратор
 • Мастурбатор
 • Превез за очи
 • Сатенски превез
 • Коцка
 • Средство за чистње играчки
 • Комплетен возбудлив сет
 • За мажи, жени и парови
 • Совршен за подарок за почетници
 • Боја: Црна
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање
Loveboxxx – First – Together [S]Experience сет

Loveboxxx „First – Together [S]Experience“ е извонреден сет дизајниран да ја подигне возбудата и интимноста на заедничките моменти за паровите кои тргнуваат на посебно патување заедно. Внимателно изработен, овој сет одличен асортиман на предмети создадени да ја разгорат страста и да ја продлабочат врската помеѓу партнерите.

Внатре во прекрасно спакуваната кутија, ќе откриете многу изненадувања. Од сензуални масла за масажа до возбудливи игри и секси играчки за возрасни, секој предмет е смислено избран за да ја подобри врската и интимноста во новата врска.

Она што го прави овој комплет исклучителен е неговиот фокус на создавање незаборавни „први“ искуства. Тој е прилагоден за парови кои заедно ги истражуваат нивните почетни фази, осигурувајќи дека секој предмет придонесува за уникатно искуство.

Прирачникот кој доаѓа со сетот дава креативни предлози и совети за тоа како да го искористите максимумот од секоја ставка, што им олеснува на двајцата партнери да истражуваат во овие нови искуства и да создадат незаборавни моменти.

Изработени со внимание на деталите, артиклите во комплетот Loveboxxx „First – Together [S]Experience“ се со врвен квалитет. Од примамливите мириси на маслата за масажа до беспрекорно дизајнираните додатоци, секоја компонента ја одразува посветеноста на брендот за зајакнување на романтиката и поврзаноста меѓу партнерите.

Во суштина, комплетот Loveboxxx „First – Together [S]Experience“ е покана да ги прославите и цените раните фази на вашата врска. Тоа е прекрасен начин да се поттикнат подлабоки врски и да се создадат трајни спомени додека тргнувате на ова возбудливо патување заедно.

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Brand

Loveboxxx

Дали сакате да изненадите пријател со оригинален подарок? Тогаш сте на вистинското место со буџетските сетови за подароци од LoveBoxxx. Буџетните комплети за подароци се убав прв вовед во различни секс играчки. Потоа вреди да се разгледаат и комплетите за подароци I Love Colors и комплетите за подароци Enjoy Deluxe.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Loveboxxx – First – Together [S]Experience сет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Loveboxxx – First – Together [S]Experience сет
2999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top