COQUETTE – Desire Delay Гел

259 ден

Карактеристики:

  • Гел за одложување на ерекција
  • Дерматолошки тестирано
  • Долготрајно дејство
  • Безбедно за употреба со латекс кондоми
  • Без вкус, безбоен и без мирис
  • 10 мл
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: D-228655 Категорија
Сигурно плаќање
COQUETTE – Desire Delay Гел

Што е COQUETTE – Desire Delay Гел?

COQUETTE – Desire Delay Гелот се нанесува на пенисот за оддолжување на еакулација. Се применува неколку минути пред односот или како масажа во предиграта за продолжување на сексуалниот однос без да се елиминираат сензациите и задоволството.

Зошто да го користите?

Chronos by Coquette Chic Desire е гел дизајниран за луѓе со екстремна чувствителност на пенисот. Прекумерната чувствителност предизвикува сексот да не биде доволно долг за двете страни да постигнат заслужен оргазам. Chronos ги продолжува сексуалните односи благодарение на неговиот забавен ефект.

Пред редовно користење на гелот, нанесете мала количина на подлактицата. Ако се појави алергиска реакција, прекинете ја употребата. Да се чува на ладно суво место. Се чува вон дофат на деца.

Уживањето во секс во пар сега е возможно!

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “COQUETTE – Desire Delay Гел”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
COQUETTE – Desire Delay Гел
259 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top