Двострано дилдо 43 цм

2299 ден

Карактеристки:

  • Материјал: ПВЦ
  • Водоотпорен: Потоплив
  • Боја: Крем
  • Должина: 43 см
  • Големина:43*4,5
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање
Двострано дилдо 43 цм

Без разлика дали сакате да ги зачините работите во спалната соба или едноставно да уживате во некое лично време, нашето Двострано дилдо 43 цм е дизајнирано да ги задоволи вашите потреби. Неговата реалистична текстура и флексибилен дизајн го прават разновиден додаток на вашата колекција на играчки за возрасни. Совршено за соло или партнерско играње

Дизајнот со двојни краеви овозможува разновидна употреба. Уживајте во соло сесии со флексибилност да ги менувате работите или да поканите партнер да ја сподели возбудата. Реалното чувство и значителната должина на ова дилдо го прават задолжително за секој возрасен авантурист.

За најдобро искуство, користете лубриканти на база на вода и темелно исчистете го пред и по употреба со благ сапун и топла вода или специјализирано средство за чистење играчки. Да се ​​чува на ладно и суво место.

Препуштете се на реалното задоволство и подигнете ги вашите интимни моменти со Двострано дилдо 43 цм. Неговата импресивна должина, реална текстура и флексибилен дизајн гарантираат дека секоја сесија е што е можно попријатна. Совршен за секој кој сака да истражува нови димензии на задоволство. Искусете го вистинското задоволство со нашето Двострано дилдо. Вашите фантазии се само на момент од тоа да станат реалност.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Крем

Brand

Lovetoy

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Двострано дилдо 43 цм”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Двострано дилдо 43 цм
2299 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top