-17%

Satisfyer – Сет од 2 Анални бројаници

Original price was: 1199 ден.Current price is: 999 ден.

Карактеристики:

  • пакување од 2 анални бројаници
  • Материјал: Мек силикон
  • Идеален за почетници и професионалци
  • Лесно се чисти
  • Прстени во основата
  • Растечки Дијаметар
  • Вкупна должина: 20,5 см
  • Водоотпорен
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: 4061504000862 Категорија
SATISFYER- logo
Сигурно плаќање

Satisfyer – Сет од 2 Анални бројаници

Размислувате да влезете во возбудливиот свет на аналниот секс? Со овој пакет од две анални бројаници можете да вежбате и да уживате како никогаш досега. Двата синџири имаат по 5 топки кои се зголемуваат во големина како што се вметнуваат за да го зголемат задоволството колку што ви треба. Во едно од нив топчињата се заоблени, за полесна пенетрација за почетници. Од друга страна, пак, има топчиња во форма на дијамант за поинтензивно задоволство.

* Напомена: Препорачуваме употреба на анален или лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Зелена, Розева

Brand

Satisfyer

Satisfyer нуди вибратори со бранови под притисок, дизајнирани и развиени за секоја целна група и речиси секој буџет од еден од најреномираните дизајнери на производи во Европа.
SATISFYER- logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Satisfyer – Сет од 2 Анални бројаници”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Satisfyer – Сет од 2 Анални бројаници
Original price was: 1199 ден.Current price is: 999 ден.

Достапност: На залиха

Scroll to Top