-25%

FeelzToys – Cogilia Анална бројаница

Original price was: 1199 ден.Current price is: 899 ден.

Карактеристики:

  • Материјал: Медицински силикон
  • 8 Топчиња
  • Флексибилна
  • Димензии: 24.5 cm x 2,5 cm
  • Водоотпорна
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E21084 Категорија
feelztoys-logo
Сигурно плаќање
FeelzToys – Cogilia Анална бројаница

Откријте ново ниво на задоволство со FeelzToys – Cogilia Анална Бројаница. Оваа висококвалитетна и високофункционална анална бројаница е дизајнирана да го подобри вашето сексуално искуство и да ви овозможи незаборавни моменти.

Карактеристики:
  • 100% Медицински Силикон: Изработена од најквалитетен медицински силикон, оваа бројаница е мека како природна кожа, брзо се загрева и останува топла подолго време.
  • Ребрест Дизајн: Совршена за дополнителна стимулација, бројаницата обезбедува интензивни сензации.
  • Ергономски и Модерен Дизајн: Со атрактивен изглед и ергономски дизајн, аналната бројаница е лесна за користење и обезбедува удобно искуство.
  • Безбедна и Хигиенска: Силиконот е без мирис, без вкус, непорозен и без омекнувач, што ја прави оваа бројаница хипоалергична и лесна за чистење.
Како да ја користите вашата FeelzToys – Cogilia Анална бројаница:

Cogilia Аналната Бројаница е совршен избор за оние кои сакаат да го подобрат своето задоволство за време на мастурбација или сексуален однос. Вметнете ja бројаницата во анусот и, кога ќе дојде моментот на оргазам, извлечете ги за да го зголемите интензитетот на климаксот. Користете само лубриканти на база на вода со производите на FeelzToys. Не користете лубриканти на база на силикон за да го избегнете оштетувањето на материјалот.

Чистење и Одржување:

За да го продолжите животниот век на вашата анална бројаница и да го заштитите вашето здравје, важно е да ја чистите пред и после употреба. Користете топла вода и благ сапун за лесно и ефикасно чистење.

Сигурност и Еколошка Одржливост:

Производите на FeelzToys се најиновативните и еколошки одржливи еротски производи на пазарот. Сите производи се CE сертифицирани и ги исполнуваат сите RoHS упатства, што гарантира безбедност и квалитет.

FeelzToys – Cogilia Аналната Бројаница е совршен избор за почетници и за искусни љубители на аналната игра. Со висококвалитетниот медицински силикон и иновативниот дизајн, оваа анална играчка ќе ви овозможи незаборавно задоволство и безбедно искуство.

* Напомена: Препорачуваме употреба на анален или лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова

Brand

FeelzToys

Барате играчка за возрасни која е над нормата? Со посебни форми, иновативни дизајни и изработени од врвни материјали. Нашите вибратори и дилдо обезбедуваат дополнителна стимулација што многу жени ја бараат од секс играчките. Паметните дизајни на FeelzToys ќе ве натераат да гледате ѕвезди!
feelztoys-logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “FeelzToys – Cogilia Анална бројаница”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
FeelzToys – Cogilia Анална бројаница
Original price was: 1199 ден.Current price is: 899 ден.

Достапност: На залиха

Scroll to Top