Fifty Shades of Grey – Силиконска анална бројаница

999 ден

Карактеристики :

  • Должина: 25,4 см
  • Должина за вметнување: 18,4 см
  • Обем: 7,6 см
  • Основa: Јамка со прст
  • Материјал: Силикон
  • Флексибилност: Флексибилна
  • Водоотпорен: Потоплив
  • Содржи латекс: Не
  • Содржи фталати: Не
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање

Fifty Shades of Grey – Силиконска анална бројаница

За време на аналната игра, лизгајте ги овие нежно заострени зрнца во ерогената зона богата со нерви за зголемена возбуда и подобрен сексуален однос. Кога ќе се отстранат во точката на кулминација, нежните кривини на зрната ги подобруваат вашите оргазмични контракции, продолжувајќи ја должината и зголемувајќи го интензитетот на вашето оргазмично задоволство.

И мажите и жените уживаат во засиленото задоволство што доаѓа со носењето на овие мониста. Унисекс-дизајнот работи како масажер на простата кога го носи тој, и изобилува дополнителни сензации на нејзината вагина кога ги носи, како и обезбедува дополнителна текстура за нејзиниот партнер за време на сексот.

Безбедноста е обезбедена во форма на јамка со прст во основата на монистрата, спречувајќи патување при носење и олеснување на потиснувањето, извртувањето и играњето со монистрата за да се подобри квалитетот на вашата стимулација.

Употребете со прицврстување на подмачкување на база на вода за максимална сензација при носење. Поради силиконскиот состав, не треба да ги користите овие мониста со силиконско подмачкување.

Дел од колекцијата „Fifty Shades of Grey The Official Pleasure“ одобрена од авторот Е Л Џејмс. Обезбедени со чанта за складирање на „Педесет нијанси сиво“, монистрата Pleasure Intensified се идеален еротски подарок за љубителите на трилогијата.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Brand

Fifty Shades of Grey

Fifty Shades of Grey - Официјалната колекција за задоволство - е официјалната палета на производи за задоволство и додатоци одобрени од E. L. James. „Овој опсег е она што отсекогаш го замислував додека го пишував „Педесет нијанси сиво“, толку сум возбудена што играчките што ги опишав во книгите оживеаја и сега можат да се уживаат низ целиот свет“. - Е Л Џејмс Трилогијата „Педесет нијанси“ го претстави светот на производите и додатоците за задоволство на милиони ширум светот на уникатно разигран и еротски начин. Сега за прв пат легендарните предмети вклучени во светските бестселери за соборување рекорди ќе бидат достапни во официјалната палета на Педесет нијанси на сиво развиена во соработка со авторот Е Л Џејмс.
FSOG logo

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Fifty Shades of Grey – Силиконска анална бројаница”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Fifty Shades of Grey – Силиконска анална бројаница
999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top