Fetish Fantasy – Hollow Strap-on

1899 ден

Карактеристики:

  • Материјал:  силикон,
  • Боја: Црна
  • Водоотпорен
  • Прилагодлив ремен кој одговара на повеќето жени
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање
Fetish Fantasy – Hollow Strap-on

Кажете им збогум на срамните моменти кога сте изневерени во средината на играта со овој Hollow Strap-on. Направен со ПВЦ без фталати, овој Hollow Strap-on е совршен за почетници и може да го носи тој или таа. ПВЦ дилдото останува цврсто за време на забавата и останува на своето место кога дејството се загрева, обезбедувајќи неверојатен секс со за кој било партнер.

Удобниот еластичен ремен лесно се протега за да одговара на повеќето големини, додека мазното дилдо гачи и радува. Со должина од 14.5 см и ширина од 4.5 овој додаток никогаш нема да ве изневери.

За него, ременот им овозможува на двајцата партнери да уживаат во возбудувањето на сексот лице-в-лице дури и откако ќе дојде дојде до свршување или ако не може да го задржи пенисот цврст. Само ставете го Hollow Strap-on и продолжете со страста токму таму каде што сте застанале, дури и ако страдате од ED!

За неа, може да се носи како и секој обичен страп он и да ужива во секаков вид на секс со ремче. Дилдото лесно се чисти по забавата со топла вода.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Fetish Fantasy – Hollow Strap-on”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Fetish Fantasy – Hollow Strap-on
1899 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top