Дилдо со вакуум 21цм

1290 ден

Карактеристики:

  • Материјал: ПВЦ
  • Големина на производот: 210*185мм*38мм
  • Тежина: 238 g
  • Боја: Крем
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
SKU: DL-B005 Категорија
Сигурно плаќање

21цм дилдо со вакуум.

Со ова Дилдо со вакуум од 21 см добивате дрско, целосно и природно искуство на мастурбација.

Моќното дилдо е и цврсто, меко и флексибилно во исто време и се чувствува блиску до вистинското. Има привлечни детали како што се различни вени и убава, обележана глава на пенисот.

Оската има вметнувачка должина од 20 стимулирачки см и дијаметар од 4,4 cm.

Дилдото има силна вакуум чаша, што го прави совршен за играње без раце. Ставете го на плочка во бањата кога треба дополнително да се навлажни и слушајте ги вашите фантазии. Ова dildo може да се користи и во ремен за време на игра со ремче со вашиот партнер.

Ова дилдо е направено од TPE без фталат и латекс.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Кафена, Крем, Црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Дилдо со вакуум 21цм”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
21цм дилдо со вакум - кремДилдо со вакуум 21цм
Scroll to Top