Дилдо со вакуум 21цм

1290 ден

Карактеристики:

  • Материјал: ПВЦ
  • Големина на производот: 210*185мм*38мм
  • Тежина: 238 g
  • Боја: Крем
  • Без фталати и латекс
  • Компатибилен со страп он ремени
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
SKU: DL-B005 Категорија
Сигурно плаќање
Дилдо со вакуум 21цм

Со ова Дилдо со вакуум 21цм добивате дрско, целосно и природно искуство на мастурбација.

Моќното дилдо е и цврсто, меко и флексибилно во исто време и се чувствува блиску до вистинското. Има привлечни детали како што се различни вени и убава, дефинирана глава на пенисот.

Оската има вметнувачка должина од 20 стимулирачки см и дијаметар од 4,4 cm.

Дилдото има силна вакуум чаша, што го прави совршен за играње без раце. Ставете го на плочка во бањата кога треба дополнително да се навлажни и слушајте ги вашите фантазии. Ова дилдо ( dildo ) е компатибилно со страп он ремен што го прави совршено за игра и со партнер.

Ова дилдо е изработено од TPE и не содржи фталати и латекс.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Кафена, Крем, Црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Дилдо со вакуум 21цм”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
21цм дилдо со вакум - кремДилдо со вакуум 21цм
Scroll to Top