-27%

Chisa – Thai Balls Анална бројаница

290 ден

Карактеристики:

  • Материјал: ПВЦ
  • 10 Топчиња
  • Флексибилен
  • Димензии: 30 cm x 0,5 cm x 2,5 cm
  • Водоотпорен
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: CN-331223171 Категорија
Сигурно плаќање

Chisa – Thai Balls Анална бројаница

Уживајте во еротска и возбудлива ноќ со овој анален синџир или тајландски топки. Има 10 топчиња кои одат од најмало до најголемо, така што големината ја зголемувате постепено според вашите потреби и вкусови.

* Напомена: Препорачуваме употреба на анален или лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова

Brand

Chisa

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Chisa – Thai Balls Анална бројаница”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Chisa – Thai Balls Анална бројаница
290 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top