Eros – Aqua Power Анален Лубрикант 125 мл

899 ден

Карактеристики:

  • Лубрикант на база на вода
  • Дебела густина за анална употреба и играчки
  • Дерматолошки тестирано
  • Долготрајно дејство
  • Безбедно за употреба со латекс кондоми
  • Без вкус, Безбоен и без мирис
  • Без масла во составот
  • 125 мл

Достапност: На залиха

SKU: D-203241 Категории ,
Сигурно плаќање

Eros – Aqua Power Анален Лубрикант 125 мл

Медицински анален лубрикант на база на вода со долготрајно дејство, формулиран специјално за анално подмачкување. Искуствата со ЕРОС се само совршени. Произведено во Германија, долгогодишно искуство и високи резултати.

Упатство за употреба

Отворете го капакот и притиснете нежно за да се нанесе на вашето тело.
Ако се користи со кондом, користете го лубрикантот откако ќе го ставите кондомот.
По отворањето на пакувањето, користете го во рок од 3 месеци.

Внимание
Не е контрацепција, не содржи спермициди, но може да ја намали брзината на спермата.
Избегнувајте контакт со очите и кожата со исеченици или рани.
Во случај на иритација, прекинете ја употребата.
Во случај на бременост или доење, консултирајте се со вашиот лекар пред употреба.
Чувајте го производот подалеку од деца.

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Eros – Aqua Power Анален Лубрикант 125 мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Eros – Aqua Power Анален Лубрикант 125 мл
899 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top