Black Hole – Анален Гел врз база на вода со HYALURON 100мл

1399 ден

Карактеристики:

 • Висока моќ за релаксирање и проширување
 • Лубрикант на база на вода
 • Специјално за силни дилатации
 • Компатибилен со кондоми
 • Безбоен, без мирис и вкус
 • Дебела густина за анална употреба и играчки
 • Дерматолошки тестирано
 • Долготрајно дејство
 • Безбедно за употреба со латекс кондоми
 • Без масла во составот
 • 100 мл
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање
Black Hole – Анален Гел врз база на вода со HYALURON 100мл

Black Hole, без сомнение, најдобрата опција за проширување и релаксирање. Специјално дизајниран за практикување на анални сексуални односи, бидејќи е лубрикант за проширување par excellence. Тоа е многу квалитетен анален лубрикант кој се препорачува и за оние кои сакаат да почнат да практикуваат анален секс и за искусни корисници. Многу парови се љубопитни, но многумина не се осмелуваат да го пробаат… Идејата дека може да предизвика болка често предизвикува таа да се остави настрана поради стравот. Black Hole е идеалниот лубрикант за да ви го отргне стравот.

Black Hole Anal Repair со Hyaluron ПОПРАВА, ЗАШТИТува И ТЕКСТУРИЗИРА. Овој производ е развиен специјално за анално задоволство. Поради неговиот ефект, сфинктерот ефикасно се релаксира и на тој начин обезбедува безболна пенетрација без губење на чувствителноста. Едноставно нежно масирајте во анусот, оставете го да отстои кратко и започнете со вашата опуштена љубовна авантура во анусот.

Хијалуронската киселина е состојка која широко се користи во производите за нега на кожата и здравјето воопшто. поради неговите корисни својства.

Длабока хидратација: Хијалуронската киселина е позната по својата способност да задржува големи количини на вода во кожата, што помага да се задржи хидрирана и да изгледа свежо и здраво.
Против брчки: со зголемување на хидратацијата на кожата, хијалуронската киселина може да помогне во намалувањето на појавата на брчки и фини линии, што ја прави популарна состојка во производите против стареење.
Лесна текстура: Производите што содржат хијалуронска киселина често имаат лесна, немрсна текстура, што ги прави погодни за различни типови на кожа, вклучително и чувствителна и мрсна кожа.
Разновидна апликација: Хијалуронската киселина се наоѓа во различни производи, како што се серуми, креми, гелови и маски за лице, овозможувајќи им на корисниците да ја изберат формулата што најмногу одговара на нивните потреби.
Компатибилност со други состојки: Хијалуронската киселина е компатибилна со други вообичаени состојки во производите за нега на кожата, како што се витамин Ц, ниацинамид и антиоксиданти, што ја прави разноврсна и погодна за употреба во персонализирани рутини за нега на кожата.
Подобрена еластичност: Покрај хидратацијата, хијалуронската киселина може да ја подобри еластичноста на кожата, помагајќи ѝ да изгледа поцврсто и затегнато.
Намалена иритација: Нежна е за кожата и може да помогне да се намали иритацијата и црвенилото, што го прави погоден за луѓе со чувствителна кожа.
Долгорочни ефекти: Редовната употреба на производи со хијалуронска киселина може да обезбеди долгорочни здравствени придобивки и изглед на кожата, помагајќи да се одржи мека, хидрирана и подмладена.
Безбедност: Хијалуронската киселина е безбедна состојка за повеќето луѓе и генерално не предизвикува несакани ефекти. сериозни несакани ефекти кога се применува правилно.

Специјалниот состав на лубрикантот без маснотии е растворлив во вода и затоа може лесно да се мие со вода, нема бои и не остава траги, дури и во страсни моменти. Со мека и свиленкаста конзистентност што прави кожата да се чувствува пријатно и со оптимална покриеност, Realax Black Hole Anal е идеален за задоволувачко и безгрижно водење љубов. Квалитет произведен во Европа!

Упатство за употреба

Внимание
Не е контрацепција, не содржи спермициди, но може да ја намали брзината на спермата.
Избегнувајте контакт со очите и кожата со исеченици или рани.
Во случај на иритација, прекинете ја употребата.
Во случај на бременост или доење, консултирајте се со вашиот лекар пред употреба.
Чувајте го производот подалеку од деца.

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

Black Hole

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Black Hole – Анален Гел врз база на вода со HYALURON 100мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
BLACK HOLE ANALEN LUBRIKANT 100 MLBlack Hole – Анален Гел врз база на вода со HYALURON 100мл
1399 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top