Durex Play – Цреша 50 ml

749 ден

Карактеристики:
 • Прекрасен вкус на цреша за примамливо искуство
 • Свиленкаста мазна текстура за подобрено лизгање
 • Формула на база на вода која е безбедна за употреба со кондоми
 • Не се лепи и лесно се чисти
 • Може да се користи и за соло игра и со партнер
 • Доаѓа во пригодна големина од 50 ml за лесно складирање и патување
 • Дизајниран да го подобри задоволството и интимноста
 • Дерматолошки тестирано за безбедност и нежно за кожата
 • Погоден за орална, вагинална и анална употреба
 • Обезбедува долготрајно подмачкување за продолжено задоволство
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање
Durex Play – Цреша

Ви го претставуваме Durex Play Cherry, привлечен лубрикант кој додава излив на вкусен вкус и возбуда на вашите интимни моменти. Ова шише од 50 ml што го зголемува задоволството е дизајнирано да ги запали вашите сетила и да го однесе вашето задоволство до нови височини.

Искусете го вкусниот вкус на зрелите цреши додека го истражувате светот на сензуалното задоволство. Вкусот на цреша додава разигран и примамлив пресврт на вашите интимни средби, правејќи го секој допир, лижење и бакнеж неодоливо задоволство. Нека вкусната арома и слаткиот вкус создаваат амбиент на страст и интимност.

Не само што Durex Play Cherry ги зајакнува вашите сетила со својот неверојатен вкус, туку обезбедува и совршено лизгање за непречено и удобно искуство. Овој лубрикант на база на вода е нелеплив и лесен за употреба, обезбедувајќи без напор и пријатни чувства. Без разлика дали уживате со партнерот или за соло игра, Durex Play Cherry гарантира сензационално патување на задоволство.

Дизајниран имајќи ја предвид вашата безбедност и задоволство, Durex Play Cherry е дерматолошки тестиран и погоден за употреба со кондоми. Неговата нежна формула е балансирана со pH, што обезбедува компатибилност со природната хемија на вашето тело. Шишенцето од 50 ml е компактно и дискретно, што го прави идеално за патување и спонтани моменти на страст.

Истражете нови нивоа на интимност и почестете ги вашите сетила со овошна авантура со Durex Play Cherry. Дозволете вкусниот вкус и свилената текстура да го подобрат вашето задоволство, правејќи ја секоја средба навистина незаборавно искуство. Запалете ги вашите желби, ослободете ги вашите фантазии и уживајте во привлечниот вкус на Durex Play Cherry.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

Durex

Durex има над 75 години искуство во производство на кондоми. Покрај кондомите, Durex има неколку други групи производи во асортиманот како лубриканти и играчки. Дурекс е марка на презервативи и производи за сексуално здравје кои се достапни во многу земји на светот, вклучувајќи ја и Македонија. Производите на Дурекс се дизајнирани да им помагаат на луѓето да имаат посигурни и пријатни сексуални искуства. Тие нудат разновидни производи, вклучувајќи презервативи, лубриканти и други производи дизајнирани да подобрат сексуалното задоволство и удобност. Важно е да се користат презервативи и други производи за безбеден сексуален однос за да се намали ризикот од сексуално пренесувани инфекции и непредвидени бремености.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Durex Play – Цреша 50 ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Durex Play – Цреша 50 ml
749 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top