Black Hole – Анален Гел врз база на вода 6мл

89 ден

Карактеристики:

  • Лубрикант на база на вода
  • Дебела густина за анална употреба и играчки
  • Дерматолошки тестирано
  • Долготрајно дејство
  • Безбедно за употреба со латекс кондоми
  • Без вкус, Безбоен и без мирис
  • Без масла во составот
  • 6 мл
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање
Black Hole – Анален Гел врз база на вода 6мл

Медицински анален лубрикант на база на вода со долготрајно дејство, формулиран специјално за анално подмачкување. Искуствата со Black Hole се само совршени.

Black Hole, несомнено најдобрата опција, дилататор и релаксатор е специјално дизајниран за практикување на анален секс, како дилататор лубрикант par excellence. Станува збор за многу квалитетен анален лубрикант кој се препорачува како за сите оние кои сакаат да започнат со практикување анален секс така и за искусни корисници. Многу парови се љубопитни, но многумина не се осмелуваат да го пробаат… Идејата дека може да предизвика болка ги тера да го остават настрана многу пати тоа е практично, бидејќи е едно од најпријатните.

Black Hole Anal Relax е специјално развиен за анално задоволство. Само нежно масирајте во анусот, оставете го да делува кратко и започнете ја вашата опуштена анална љубовна врска.

Специјалниот состав без маснотии на лубрикантот растворлив во вода и затоа лесно се мие со вода, нема бои и не остава траги дури и во страсни моменти. Со свиленкаста мазна конзистентност што прави кожата да се чувствува удобно и со оптимална покриеност, Black Hole Anal realax е идеален за задоволување на водење љубов и безгрижност. Квалитет произведен во Европа!

Упатство за употреба

Отворете пакувањето и притиснете нежно за да се нанесе на вашето тело.
Ако се користи со кондом, користете го лубрикантот откако ќе го ставите кондомот.
По отворањето на пакувањето, користете го во рок од 3 месеци.

Внимание
Не е контрацепција, не содржи спермициди, но може да ја намали брзината на спермата.
Избегнувајте контакт со очите и кожата со исеченици или рани.
Во случај на иритација, прекинете ја употребата.
Во случај на бременост или доење, консултирајте се со вашиот лекар пред употреба.
Чувајте го производот подалеку од деца.

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

Black Hole

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Black Hole – Анален Гел врз база на вода 6мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Black Hole – Анален Гел врз база на вода 6мл
89 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top