Cobeco – Квалитетен Анален Лубрикант 100 мл

999 ден

Карактеристики:

 • Лубрикант на база на вода
 • Дерматолошки тестирано
 • Високи перформанси
 • Долг лизгачки капацитет
 • Погоден за употреба со латекс кондоми
 • Идеален за употреба со секс играчки
 • 100% европски производ.
 • Растворливо во вода
 • Неутрален по вкус
 • Безбоен и без мирис
 • Не содржи масло или парфеми
 • Одобрен како медицински производ со CE ознака
 • 100 мл.
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: D-207398 Категории ,
Сигурно плаќање
Cobeco – Квалитетен Анален Лубрикант 100 мл

CBL Cobeco Anal Lube Water Based е интимен лубрикант, кој обезбедува природно задоволство благодарение на густата и единствена текстура на лизгање и е специјално погоден за анална употреба.

Овој интимен лубрикант има хидратантно и навлажнувачки ефект. Дава поголема удобност за време на сексуалните активности и ја надополнува природната влажност на телото, што го прави сексуалниот однос поинтензивен.

CBL Cobeco Anal Lube Water Based, дава повеќе еротско задоволство за двата партнера. Овој лубрикант може да се користи и во комбинација со кондоми од латекс.

Со лубрикантите Cobeco ќе имате квалитетно искуство.
Овој лубрикант на база на вода е 100% безбеден за играчкиte и пријатен за телото! Намалете го триењето и зголемете го вашето задоволство со нашата ексклузивна формула.

Ве молиме запомнете: Употребата на лубриканти, масла и креми без вода може да предизвика неповратно оштетување на играчките

Упатство за употреба: нанесете ја количината на лубрикант што ја сакате на саканите делови од телото и масирајте, повторете ја оваа постапка онолку пати колку што сакате.

 

Внимание
Не е контрацепција, не содржи спермициди, но може да ја намали брзината на спермата.
Избегнувајте контакт со очите и кожата со исеченици или рани.
Во случај на иритација, прекинете ја употребата.
Во случај на бременост или доење, консултирајте се со вашиот лекар пред употреба.
Чувајте го производот подалеку од деца.

 

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Cobeco – Квалитетен Анален Лубрикант 100 мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
COBECO ANALEN LUBRICANT 100 MLCobeco – Квалитетен Анален Лубрикант 100 мл
999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top