Durex – Интимен Гел 100 мл

1199 ден

Карактеристики:
 • Свиленкаста мазна текстура за подобрено лизгање
 • Формула на база на вода која е безбедна за употреба со кондоми
 • Не се лепи и лесно се чисти
 • Може да се користи и за соло игра и со партнер
 • Составен од 100% природни состојки.
 • Доаѓа во пригодна големина од 100 ml за лесно складирање и патување
 • Дизајниран да го подобри задоволството и интимноста
 • Дерматолошки тестирано за безбедност и нежно за кожата
 • Погоден за орална, вагинална и анална употреба
 • Обезбедува долготрајно подмачкување за продолжено задоволство
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање
Durex – Интимен Гел 100 мл

Ви го претставуваме Durex Naturals Intimate Gels , привлечен лубрикант кој додава возбуда на вашите интимни моменти. Ова шише од 100 ml што го зголемува задоволството е дизајнирано да ги запали вашите сетила и да го однесе вашето задоволство до нови височини.

Durex Naturals Intimate Gels е новиот еколошки лубрикант за посензуален, попријатен и природен секс гел.

Составен од 100% природни состојки.
Содржи пребиотици кои помагаат во одржувањето на рамнотежата на вагиналната флора и го регулираат вашиот PH.

Durex Naturals Intimate Gels обезбедува, совршено лизгање за непречено и удобно искуство. Овој лубрикант на база на вода е нелеплив и лесен за употреба, обезбедувајќи задоволство без напор и со пријатни чувства. Без разлика дали уживате со партнерот или за соло игра, Durex Naturals Intimate Gels гарантира сензационално задоволство.

Дизајниран имајќи ја предвид вашата безбедност и задоволство, Durex Naturals Intimate Gels е дерматолошки тестиран и погоден за употреба со кондоми. Неговата нежна формула е балансирана со pH, што обезбедува компатибилност со природната хемија на вашето тело. Шишенцето од 100 ml е компактно и дискретно, што го прави идеално за патување и спонтани моменти на страст.

Истражете нови нивоа на интимност и почестете ги вашите сетила со Durex Naturals Intimate Gels. Дозволете свилената текстура да го подобрат вашето задоволство, правејќи ја секоја средба навистина незаборавно искуство. Запалете ги вашите желби, ослободете ги вашите фантазии и уживајте во привлечниот вкус на Durex Naturals Intimate Gels.

Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

Durex

Durex има над 75 години искуство во производство на кондоми. Покрај кондомите, Durex има неколку други групи производи во асортиманот како лубриканти и играчки. Дурекс е марка на презервативи и производи за сексуално здравје кои се достапни во многу земји на светот, вклучувајќи ја и Македонија. Производите на Дурекс се дизајнирани да им помагаат на луѓето да имаат посигурни и пријатни сексуални искуства. Тие нудат разновидни производи, вклучувајќи презервативи, лубриканти и други производи дизајнирани да подобрат сексуалното задоволство и удобност. Важно е да се користат презервативи и други производи за безбеден сексуален однос за да се намали ризикот од сексуално пренесувани инфекции и непредвидени бремености.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Durex – Интимен Гел 100 мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Durex intimen gelDurex – Интимен Гел 100 мл
1199 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top