BioAqua – Лубрикант врз база на вода природни состојки 50 мл

799 ден

Карактеристики:

 • 100% природни состојки.
 • Дерматолошки тестирано
 • Високи перформанси
 • Долг лизгачки капацитет
 • Погоден за употреба со латекс кондоми
 • Растворливо во вода
 • Неутрален по вкус
 • Безбоен и без мирис
 • Не содржи масло или парфеми
 • Одобрен како медицински производ со CE ознака.
 • 50 мл

Достапност: На залиха

SKU: D-229297 Категорија
Сигурно плаќање

BioAqua – Лубрикант врз база на вода природни состојки 50 мл

Нашиот лубрикант BIOAQUA е совршен избор за природно задоволство: сензации без триење со лесен допир. Може да се користи за време на секс, но благодарение на неговата природна формулација на база на вода, нежна е и со секс играчките.

Што може да обезбеди лубрикантот BIOAQUA?

Изведбата на BIOAQUA на лубрикантот на база на вода, благодарение на неговата мека и 100% природна формула, нуди свиленкаста кожа што ја прави стимулацијата особено интензивна. Погоден е и за жени и за мажи или за парови и секогаш обезбедува поголемо задоволство при лизгање. Формулата без масло или мрсни компоненти е компатибилна и со кондоми.

Овој лубрикант на база на вода е 100% природен, безбеден за играчки и пријатен за телото!

BIOAQUA е исто така одличен за употреба со кондоми или само кожа на кожа. За разлика од многу други лубриканти на база на вода, BIOAQUA не остава остатоци. Исто така, неговото проѕирно шише изгледа одлично на вашата ноќна маса.

Ве молиме запомнете: Употребата на лубриканти, масла и креми без вода може да предизвика неповратно оштетување на контролната единица и на целата играчка.

Упатство за употреба: нанесете ја количината на лубрикант што ја сакате на саканите делови од телото и повторете ја онолку пати колку што сакате.

Лубрикантите BIOAQUA се компатибилни со кондоми од Латекс.

Внимание
Не е контрацепција, не содржи спермициди, но може да ја намали брзината на спермата.
Избегнувајте контакт со очите и кожата со исеченици или рани.
Во случај на иритација, прекинете ја употребата.
Во случај на бременост или доење, консултирајте се со вашиот лекар пред употреба.
Чувајте го производот подалеку од деца.

Состојки:

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

Aqua

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “BioAqua – Лубрикант врз база на вода природни состојки 50 мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
BioAqua – Лубрикант врз база на вода природни состојки 50 мл
799 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top