Мала Анална Бројаница

399 ден

Карактеристики:

  • Материјал: Мек силикон
  • Идеален за почетници и професионалци
  • Лесно се чисти
  • Прстен во основата
  • Флексибилна
  • Без фталати
  • Димензии: 13 cm x 3 cm
  • Водоотпорна
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: F005 Категорија
Сигурно плаќање
Мала Анална Бројаница

За сите оние кои се нови во светот на аналната игра оваа мала анална бројаница е совршен избор за вас. Дизајнирана со 3 топчиња кои одат од ниско до високо за да можете да одите според вашиот вкус. Производ наменет како за почетници така и за искусни љубители на аналната игра.

Направен од супер квалитетен медицински силикон и целосно водоотпорна.

Важно е да ве подсетиме да ги чистите вашите секс играчки прет и после употреба. Покрај тоа што ќе и го продолжите векот на траење на играчката, истовремено и го штитите вашето здравје. Благ сапун и млака вода е сосема доволно.

* Напомена: Препорачуваме употреба на анален или лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Розева

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Мала Анална Бројаница”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Мала Анална Бројаница
399 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top