Анална Бројаница

499 ден

Карактеристики:

  • Материјал: Мек силикон
  • Идеален за почетници и професионалци
  • Лесно се чисти
  • Прстен во основата
  • Флексибилен
  • Без фталати
  • Димензии: 36 cm x 2,6 cm
  • Водоотпорен
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: AN-207132 Категорија
Сигурно плаќање
Анална Бројаница

Оваа анална бројаница има 5 топчиња кои одат од ниско до високо за да можете да одите според вашиот вкус. Производ наменет како за почетници така и за искусни љубители на аналната игра.

Направена од супер квалитетен медицински силикон, и целосно водоотпорна.

Без разлика дали сакате да ја подобрите и зајакнете вашата врска или пак закате максимално да го искористите своето време, оваа анална бројаница би нуди сигурен лесен и дискретен начин да го максимизирате вашето задоволство.

Прстенот за извлекување го прави неверојатно лесен за екстракција и не остава простор за било каква грешка што го прави совршен за почетници, но истовремено и одличен за оние кои веќе имаат искуство со ваков тип на анални бројаници.

* Напомена: Препорачуваме употреба на анален или лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Анална Бројаница”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Анална Бројаница
499 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top