A-Gusto – Кинеска Анална бројаница

999 ден

Карактеристики:

  • Материјал: ABS
  • 5 Топчиња
  • Прстен за лесно одстранување
  • Флексибилна
  • Водоотпорна
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: AG-035 Категорија
Сигурно плаќање
A-Gusto – Кинеска Анална бројаница

A-Gusto е бренд дизајниран за оние кои се стремат кон отворено и максимално задоволство. Со разновидни играчки за секого, за неа и за него, A-Gusto ги задоволува вашите најдлабоки желби. Затоа со задоволство ви ја представуваме A-Gusto – Кинеска Анална бројаница.

Карактеристики:
  • Пет Топчиња: Аналната бројаница содржи пет топчиња кои постепено се зголемуваат за да овозможат постепено и пријатно искуство.
  • Прстен за Лесно Отстранување: Прстенот на едниот крај овозможува лесно и безбедно отстранување, правејќи го искуството поудобно и пријатно.
  • Висококвалитетен Материјал: Направена од медицински силикон, оваа бројаница е мека, флексибилна и целосно безбедна за употреба.
  • Унисекс Дизајн: Совршена за неа и за него, овозможувајќи уживање и стимулација за двата пола.
Како да ја користите вашата A-Gusto – Кинеска Анална бројаница:

Вметнете ги топчињата едно по едно за време на мастурбација или сексуален однос и извлечете ги со прстенот за лесно отстранување во моментот на оргазам за да го зголемите интензитетот на климаксот. Користете само лубриканти на база на вода со производите на A-Gusto. Не користете лубриканти на база на силикон за да го избегнете оштетувањето на материјалот.

Чистење и Одржување:

За да го продолжите животниот век на вашата анална бројаница и да го заштитите вашето здравје, важно е да ја чистите пред и после употреба. Користете топла вода и благ сапун за лесно и ефикасно чистење.

 

A-Gusto – Кинеската Анална Бројаница е идеален избор за сите кои сакаат да го подобрат своето сексуално искуство и да го истражуваат светот на аналната игра. Со својот висококвалитетен материјал и иновативен дизајн, оваа бројаница ќе ви овозможи интензивно и безбедно задоволство.

* Напомена: Препорачуваме употреба на анален или лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Brand

A Gusto

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “A-Gusto – Кинеска Анална бројаница”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
A-Gusto – Кинеска Анална бројаница
999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top