A-Gusto – Кинеска Анална бројаница

999 ден

Карактеристики:

  • Материјал: ABS
  • 5 Топчиња
  • Флексибилен
  • Водоотпорен
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: AG-035 Категорија
Сигурно плаќање

A-Gusto – Кинеска Анална бројаница

A-Gusto, бренд дизајниран за оние кои се стремат кон отворено задоволство. Разновидни играчки за секого, за неа и за него.

Уживајте во анален секс и искачете скалило со оваа анална бројаница. Има 5 топчиња и прстен на едниот крај за лесно отстранување.

* Напомена: Препорачуваме употреба на анален или лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Brand

A Gusto

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “A-Gusto – Кинеска Анална бројаница”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
A-Gusto – Кинеска Анална бројаница
999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top