Chisa – Elite Lovers Анална бројаница

1199 ден

Карактеристики:

  • Материјал: Мек силикон
  • Идеален за почетници и професионалци
  • Лесно се чисти
  • Прстен во основата
  • Флексибилен
  • Без фталати
  • Димензии: 19 cm x 1,1 cm x 3,2 cm
  • Водоотпорен
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: CN-511489574 Категорија
Сигурно плаќање

Chisa – Elite Lovers Анална бројаница

Аналена бројаница која има 6 топчиња кои одат од ниско до високо за да можете да одите според вашиот вкус.

* Напомена: Препорачуваме употреба на анален или лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Brand

Chisa

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Chisa – Elite Lovers Анална бројаница”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Chisa – Elite Lovers Анална бројаница
1199 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top