Harness Attraction – Benny – Strap on со вибрирачко Дилдо

2599 ден

Карактеристики:

  • Големина; 15 x 4,5cm Надворешно,
  • внатрешноста се прилагодува на повеќето големини со дијаметар до 4cm.
  • Реалистичен пенис без TPR без фалати
  • Ремен од неопренови и веганска кожа
  • Многу удобен
  • Прилагодлив ремен кој одговара на повеќето жени
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање

Harness Attraction – Benny – Strap on вибрирачко Дилдо

Дали отсекогаш сте сакале да имате голем пенис и да се чувствувате посигурни со вашата големина? Вашиот знае дека големината е важна и никој не може да ги исполни неговите фантазии.

Фантастичен шуплив ремен за мажи во природна боја. Произведен со врвен TPR, без Phlatos, припаѓа на колекцијата Harness Attracion.

Сега можете да ги имате должината и дебелината за кои отсекогаш сте сонувале со овој добро држен шуплив ремен. Добијте задоволувачка насмевка од вашиот љубовник.

Еластичниот и удобен ремен лесно се прилагодува за да одговара на повеќето големини. Совршен е за мажи со еректилна дисфункција, за жени или за парови кои фантазираат за своите најмрачни желби.

Благодарение на неговиот систем за ремени, покрај тоа што е погоден за многу струкови, тој останува на место за време на целата активност.
За дополнителна возбуда, Benny вклучува вибратор кој ја зголемува чувствителноста и кај двајцата.

За подобро зачувување, препорачуваме да го чистите после секоја употреба со  топла вода.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Harness Attraction – Benny – Strap on со вибрирачко Дилдо”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Harness Attraction – Benny – Strap on со вибрирачко Дилдо
2599 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top