LOVEBOXXX – Фетиш Сет 8 Парчиња

4999 ден

Карактеристики:

  • Материјал: СТП, пластика, метал и силикон
  • Фетиш сет од 8 парчиња.
  • Боја: Црвена
  • Комплетен возбудлив сет
  • За мажи, жени и парови
  • Совршен за подарок за почетници
  • Сетот вклучува: јаже за врзување ( 5 метри ), прилагодливи лисици, гег бол, тепалка, камшик, превез за очи, штипки за брадавици, синџирче.
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање
LOVEBOXXX – Фетиш Сет 8 Парчиња

Препуштете се на светот на интимно задоволство со LOVEBOXXX Фетиш Сет 8 Парчиња. Овој комплетен сет е дизајниран да ја разгори страста, да ги подигне чувствата и да ги разбуди вашите најдлабоки желби и фантазии.

Сензорно издигнување: Навлезете се во светот на засилени сензации со внимателно изработените производи во овој сет.  Секој елемент е направен за да го засили и интензивира секој допир и момент на интимност.

Разновидно истражување: Овој комплет е ризница на задоволства, нудејќи низа играчки и алатки за бескрајно истражување. Откријте нови димензии на задоволство без разлика дали сте искусен ентузијаст или нов во интимните авантури.

Елегантно пакување: Презентиран во елегантно пакување, овој сет зрачи со софистицираност и то го и прави совршен подарок за себе или за саканата личност.

Подигнете ја интимноста: Навлезете се во привлечниот свет на LOVEBOXXX Фетиш сетот од 8 Парчиња и отклучете ги тајните на страсните, исполнети искуства. Прифатете го патувањето до зголемена интимност и задоволство.

Искусете го раскошот и страста на LOVEBOXXX Фетиш Сетот од 8 парчиња. Подигнете ги вашите интимни моменти на следното ниво, истражете ги вашите желби и и препуштете се на еден нов свет на зголемено задоволство.

* Напомена: Секогаш користете ја вашата играчка со многу лубрикант на база на вода.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Боја

Црвена

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “LOVEBOXXX – Фетиш Сет 8 Парчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
LOVEBOXXX – Фетиш Сет 8 Парчиња
4999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top