Електронска Пумпа за пенис

4599 ден

Клучни карактеристики:

  • Високо-технолошки, лесен за употреба
  • 6 режими за различни техники на пумпање
  • Екран со LED дисплеј
  • Мерни линии за следење на напредокот
  • Полнење преку USB, 3.5 часа за целосно полнење
  • Време на работа 2 часа
  • Две силиконски навлаки
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: L-VA21508 Категорија
Сигурно плаќање
Електронска Пумпа за пенис

Електронска Пумпа за пенис е интуитивна пумпа за пенис со висока технологија која му овозможува на корисникот да не прави ништо додека пумпата ја врши целата напорна работа – без намера за игра на зборови – благодарение на неговиот неверојатен автоматски режим. Влегувате внатре преку силиконскиот отвор со удобност и леснотија. Пумпата доаѓа опремена со USB полнач, како и замена за водоотпорен прстен за контролната глава. За да ја наполните батеријата, приклучете го USB-кабелот под трите контролни копчиња и прикачете го USB-делот.

Електронска Пумпа за пенис се контролира со три копчиња:

1.Копче за префрлување/фреквенција
Долго притискајте го ова копче 1,5 секунди за да го вклучите или исклучите производот. Секое кратко притискање на ова копче за да ја префрлите вибрирачката фреквенција, вкупно 9 режими, последниот е режим на подготвеност.
2.Средно/копче за пумпање
По стартувањето, кратко притиснете го копчето за да влезете во режим на пумпа.
Вкупно 6 режими.
3. Копче за пауза/оддувување
Во режимот на пумпа, кратко притиснете го ова копче за паузирање на пумпата, кратко притиснете повторно за да се издува додека воздушниот притисок не се врати на 0.

Совети: Производот автоматски ќе се исклучи ако не работи 15 минути.
Белешки:
1. Не пумпајте долго време за да избегнете оштетување на пенисот и погрижете се да пумпате и отпуштите во циклус. Ако се чувствувате непријатно, притиснете го копчето за пауза веднаш за да се издува.
2 Се препорачува да се користи со лубрикант на база на вода за да се понуди подобро искуство.
3. Бидејќи прифатливата сила е различна кај поединците, ве молиме започнете од основното ниво првиот пат. Времетраењето и зачестеноста може постепено да се зголемуваат врз основа на личната ситуација, не надминувајте 10 минути по пат.

КАКО ДА СЕ КОРИСТИ

Чекор 1. Целосно наполнето пред употреба
Чекор 2. Ставете ја силиконската навлака на пумпата за пенисот
Чекор 3. Вметнете го пенисот
Чекор 4. Изберете соодветен режим

Едноставна операција
Работете ефикасно за едноставно користење и заштеда на време

Средно/копче за пумпање
*По стартувањето, кратко притиснете го ова копче за да влезете во режим на пумпа, вкупно 6 режими

.Копче за пауза/оддувување
*Во режимот на пумпање, кратко притиснете го ова копче за да го паузирате пумпањето, кратко притиснете повторно за да се издува додека воздушниот притисок не се врати на 0

Копче за префрлување/фреквенција
*Долго притискајте го ова копче 1,5 секунди за да го вклучите или исклучите производот *Секое кратко притискање на ова копче за да ја префрлите фреквенцијата на вибрира, вкупно 9 режими Последниот е режим на подготвеност

Сакате да го видите и следите напредокот? Лесно измерете го растот со означените мерења долж страната на цилиндерот. Кога сакате да го исклучите вашиот уред, едноставно притиснете и задржете го копчето за вклучување 3 секунди.

Грижете се за вашиот пријател со Електронска Пумпа за пенис – единствената пумпа што некогаш ќе ви треба!

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Електронска Пумпа за пенис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Електронска Пумпа за пенисЕлектронска Пумпа за пенис
4599 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top