AFTERDARK – Силиконски бат плаг 9 cm

1299 ден

Карактеристики :

  • Бат плаг со заоблен врв
  • Материјал: Премиум силикон
  • Лесно се чисти
  • Мек и безбеден
  • Димензии: 9 cm x 2,4 cm
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање
AFTERDARK – Силиконски бат плаг 9 cm

 

AfterDark Eluney силиконскиот бат плаг е прекрасно дизајнирана анална играчка изработена од висококвалитетен силикон. Има димензии 9 cm x 2,4 cm, што го прави удобна големина и за почетници и за напредни корисници. Заострениот врв го олеснува вметнувањето, додека основата обезбедува безбедно играње. За употреба, нанесете голема количина на лубрикант на база на вода на играчката и на вашата анална област. Полека вметнете го бат плагот и штом ќе го ставите целосно, можете да уживате во чувството на ситост. Основата го олеснува контролирањето и вадењето на бат плагот секогаш кога сте подготвени.

Чистењето на бат плагот AfterDark Eluney е едноставно. Измијте го со топла вода и благ сапун или со специјализирано средство за чистење играчки. Погрижете се да го исушите темелно пред да го чувате на ладно и суво место. Како заклучок, AfterDark Eluney бат плагот е одличен избор за секој кој бара удобно и пријатно анално искуство. Неговите висококвалитетни материјали и дизајн ја прават издржлива и безбедна играчка за редовна употреба.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Brand

Afterdark

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “AFTERDARK – Силиконски бат плаг 9 cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
AFTERDARK – Силиконски бат плаг 9 cm
1299 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top