King Cup – Вибро Мастурбатор

5399 ден

Карактеристики:

  • Машки мастурбатор со вибрации
  • Материјал: мек, флексибилен и безбеден за телото TPR
  • Без фталати
  • Лесно за чистење
  • Реална пенетрација
  • За повеќекратна употреба
  • 5 начини на работа и 10 фреквенции
  • Големина 30*9*9 цм
  • Водоотпорен
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: King Cup Категорија
Сигурно плаќање
King Cup – Вибро Мастурбатор

Искусете неспоредливо задоволство и удобност со нашиот King Cup – Вибро Мастурбатор ( masturbator ) со 5 режими на вибрации и 10 фреквенции. Дизајниран со висококвалитетен ротирачки мотор и со извонредна изработка, оваа машка секс играчка нуди сензационално и приспособливо сексуално искуство. За оптимално уживање, не заборавајте да користите многу подмачкување на база на вода, со дополнително подмачкување вклучено како бонус.

Моќниот ротирачки мотор во комбинација со внимателен дизајн обезбедува сензационално сексуално искуство, зголемувајќи го вашето задоволство со секоја употреба.

Направен од еколошки TPE материјал, овој мастурбатор е мек, текстуриран и дизајниран со внатрешни повеќеслојни спирали за максимална стимулација. Функцијата за полнење USB ги елиминира грижите за батеријата, обезбедувајќи континуирано уживање. Исто така, служи како тренер за пенисот или пумпа за пенис за дополнителна разновидност.

За разлика од другите пумпи за пенис или играчки за мастурбација, овој мастурбатор е дизајниран за лесно чистење. Самиот уред не е водоотпорен, но отстранливиот ракав, направен од мека TPE, може лесно да се отстрани и да се исплакне под проточна вода, што го прави одржувањето едноставно и без проблеми.

Интуитивните контроли и ергономскиот дизајн го прават овој машки мастурбатор неверојатно лесен за користење, дури и за почетници. Неговата дискретна, тивка и лесна природа го прави совршен за патување или приватни моменти на релаксација.

Изграден со висококвалитетни материјали, овој мастурбатор е издржлив и добро изработен, ветувајќи долговечност и постојани перформанси. Материјалите безбедни за телото и лесното чистење ја нагласуваат посветеноста на производителот за безбедност и хигиена.

Овој иновативен машки мастурбатор ја менува играта и го прави животот попријатен и поудобен. Со приспособливи поставки и различни режими, тој совршено одговара на машките потреби, нудејќи навистина пријатно и персонализирано искуство. Без разлика дали барате задоволство или тренинг, овој висококвалитетен производ обезбедува задоволство секој пат.

Машката мастурбација има многу здравствени придобивки, еве некои од нив:

Ја намалува можноста за рак на простата.
Тоа е природен релаксатор, пробајте го после напорниот ден на работа или само да го поминете попладнето, денот или ноќта…
Со редовна употреба на овие чаши може да забележите подобрување во мобилноста на спермата
Благодарение на ејакулацијата, многу од бактериите што ги имаме во телото се исфрлаат, се чистат и можат да избегнат инфекции.
Но, најдобро од сè е зголемувањето на среќата благодарение на фактот што нашиот мозок, кога ќе достигне екстаза, ослободува допамин и окситоцин.

* Напомена: Препорачуваме употреба на анален или лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “King Cup – Вибро Мастурбатор”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
King Cup – Вибро Мастурбатор
5399 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top