Adiccted Toys – Пумпа за анален туш 250 ml

1599 ден

Карактеристики:

 • Пумпа за анален туш
 • Лесен за употреба во 3 чекори
 • Материјал: Хипоалергично TPR
 • Боја: Црна
 • Капацитет: 250 ml
 • Обезбедува свежина и чистота
 • Препорачуваме употреба на лубрикант на база на вода
 • Водоотпорен
 • Без фталати: Да
 • Без латекс: Да
 • Непорозен: Да
 • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: D-222075 Категорија
Сигурно плаќање
Adiccted Toys – Пумпа за анален туш

Ви го претставуваме Adiccted Toys – Пумпа за анален туш 250 ml, каде што чистењето станува пријатен дел од вашата интимна рутина. Создаден за задоволство и практичност, оваа хипоалергична TPR пумпа обезбедува удобно и безбедно искуство, особено идеално за почетници.

Изработена од TPR, оваа пумпа за анален туш е без фталати, без латекс и непорозна, што ја прави врвен избор за корисници кои се грижат за своето здравје. Елегантниот, заострен врв има отвор за прскање за рамномерна распределба на течноста, додека дизајнот на круша може да се откачи, што го олеснува чистењето.

Со капацитет од 250 ml, оваа пумпа е совршена и за него и за неа. Едноставно наполнете ја со претпочитаната течност безбедна за телото и препуштете се на чистото и безгрижно искуство.

Не заборавајте правилно да го исчистите вашиот анален туш со средство за чистење играчки и топла вода и добро да го исушите за да го максимизирате неговиот животен век. Користете го омилениот лубрикант на база на вода за дополнително влажно искуство.

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Adiccted Toys – Пумпа за анален туш 250 ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Adiccted Toys – Пумпа за анален туш 250 ml
1599 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top