Chisa – Сет за анален туш

1799 ден

Карактеристики:

  • Пумпа за анален туш
  • Должина: 15 см
  • Дијаметар: 2 см
  • Материјал: ABS пластика, гума
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: CN-101418357 Категорија
Сигурно плаќање
Chisa – Сет за анален туш

Подгответе се за секаков вид на анална стимулација со овој квалитетен интимен туш!

За да уживате во анален секс треба да го пробате овој сет за анален туш. Има долг врат кој ви дава совршена пенетрација, како и дополнителен додаток за поголемо задоволство .

Изработен е од висококвалитетна гума и ABS пластика. Заострениот врв и мазното тело го олеснуваат вметнувањето.

Должина: 15 см
Дијаметар: 2 см
Материјал: ABS пластика, гума

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Боја

Црна

Brand

Chisa

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Chisa – Сет за анален туш”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
Chisa – Сет за анален туш
1799 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top