LateToBed – Пумпа за анален туш

899 ден

Карактеристики:

  • Пумпа за анален туш
  • Лесен за употреба во 3 чекори
  • Обезбедува свежина и чистота
  • Препорачуваме употреба на лубрикант на база на вода
  • Водоотпорен
  • Материјал: ABS пластика, гума
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: LT-672 Категорија
Сигурно плаќање
LateToBed – Пумпа за анален туш

Дали сакате да навлезете во аналниот свет, но не знаете како? Или веќе уживате во вашиот анален однос и сакате малку да се подобрите? Без оглед на вашата ситуација, LateToBed е вашиот избор за анален туш.

Многу е лесен за употреба, едноставно наполнете го вашиот LateToBed со вода или вашата омилена течност, користете го и за да го исчистите ќе треба само да го исцедите. Уживајте во свежината и чистотата во секое време и во секое време.

Не заборавајте правилно да го исчистите вашиот анален туш со средство за чистење играчки и топла вода и добро да го исушите за да го максимизирате неговиот животен век. Користете го омилениот лубрикант на база на вода за дополнително влажно искуство.

* Напомена: Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа.

Brand

LateToBed

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “LateToBed – Пумпа за анален туш”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Shopping Cart
LateToBed – Пумпа за анален туш
899 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top