Пумпа за анален туш 310 мл

399 ден

Карактеристики:

  • Пумпа за анален туш
  • Должина: 5,5 см
  • Дијаметар: 0,8 см
  • Волумен: 310 ml
  • Материјал: ABS пластика, гума
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Нема на залиха

SKU: PL-310ML Категорија
Сигурно плаќање
Пумпа за анален туш 310 мл

Откријте еден нов свет задоволство и истражување со нашата револуционерна пумпа за анален туш 310 мл. Дизајнирана да дава неспоредливи сензации и неспоредлив комфор, оваа иновативна пумпа ги поставува стандардите за интимно задоволство.

Со импресивен капацитет од 310 ml, оваа анална пумпа обезбедува доволно подмачкување за мазни и пријатни искуства. Кажете им збогум на прекините и здраво за непрекината екстаза.

Преземете ја контролата врз вашето задоволство со прецизното прилагодување на притисокот на аналната пумпа 310 ml. Со својот ергономски дизајн, можете да го прилагодите искуството на вашите точни желби, гарантирајќи врвно задоволство секој пат.

Изработена од висококвалитетни материјали, нашата анална пумпа е направена да го издржи тестот на времето. Неговата издржлива конструкција обезбедува долговечност, обезбедувајќи ви перформанси и мир на умот во вашите најинтимни моменти.

Дизајнирана имајќи ја предвид вашата удобност, оваа пумпа има мазна, контурирана површина која без напор се лизга за максимална удобност. Кажете му збогум на непријатноста и здраво за пријатно искуство од почеток до крај.

Без разлика дали истражувате соло или уживате во интимните моменти со партнерот, аналната пумпа 310 ml е совршена за корисници на сите нивоа на искуство. Од почетници до искусни ентузијасти, секој може да ужива во незаменливото задоволство што оваа пумпа го нуди.

Елегантен и дискретен, оваа анална пумпа е дизајнирана за практичност и приватност. Неговата компактна големина го олеснува складирањето и транспортирањето, овозможувајќи ви да уживате каде и кога ќе ви се појави расположението.

Искусете го врвното анално задоволство со Аналната пумпа 310ml. Подигнете ги вашите интимни средби и отклучете нови нивоа на задоволство денес.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Пумпа за анален туш 310 мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Scroll to Top