Action – Бат Плаг со Далечинска контрола

3299 ден

Карактеристики:

  • 6 функции за вибрации
  • Со безжичен далечински управувач
  • Двата дела се полнат со магнетно USB
  • Направено од премиум силикон
  • Ротирачки дизајн
  • Меки и безбедни материјали за телото
  • Водоотпорен IPX7
  • Лесно се чисти
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање
Action – Бат Плаг со Далечинска контрола

Навлезете во светот на аналниот секс со Ашер, најсовремен бат плаг.

Ашер е новиот член на Action, вибрирачки бат плаг со далечински управувач. Тој има 6 функции на вибрации, моќни, забавни, со кои влегувате во свет полн со интензивна страст.

Можете да го користите Asher со копчето на играчката или од неговиот безжичен далечински управувач, совршен за да уживате удобно и без компликации.

Но, не само што ќе уживате во интензивните и фасцинантни вибрации, туку и Asher има меки материјали во премиум силикон и со издолжена форма на солза и ребрест дизајн за многу попродорно задоволство.

Дополнително, Asher може целосно да се полни со магнетно USB, и приклучокот и далечинскиот управувач и можете да го користите 70 минути.

Препорачуваме да користите лубрикант на база на вода за да го зголемите задоволството, и да ја чистите играчката пред и по секоја употреба со средство за чистење играчки и топла вода.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Црна

Brand

Action

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Action – Бат Плаг со Далечинска контрола”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Action – Бат Плаг со Далечинска контрола
3299 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top