Love in the pocket – Love Вибрирачки бат плаг

349 ден

Клучни карактеристики:

  • МАТЕРИЈАЛ: Силикон.
  • ДОЛЖИНА: 6 cm, од кои 4,5 cm може да се вметнат.
  • ДИЈАМЕТАР: 2,5 cm.
  • НИВО НА ВИБРАЦИИ: 1.
  • ТИП БАТЕРИЈА: 1 x LR754 батерија (вклучена).
  • ВРЕМЕ НА КОРИСТЕЊЕ: 40-60 минути.
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Нема на залиха

SKU: E24634 Категорија
Сигурно плаќање

Love in the pocket – Love Вибрирачки бат плаг

Дали сонувате да пробате пријатна анална стимулација? Вибрирачкиот бат плаг Love In The Pocket ви ја дава опцијата.

Малиот бат плаг е совршена големина за почетници. Должината што може да се вметне е само 4,5 cm и со заоблениот врв, бат плагот е лесен и удобен за вметнување.

Уживајте во стимулираните жлебови на површината и вклучете го нивото на трнење на вибрациите за уште позадоволителна употреба. Вибраторот има животен век помеѓу 40 и 60 минути.

Бат плагот е со совршена големина за да се вклопи во вашиот џеб или чанта целосно незабележано кога одите на непослушно ноќно излегување.

Целосната должина е 6 cm, а ширината 2,5 cm на најшироката точка. Изработен е од мек силикон  и вклучува 1 x LR754 батерија.

Мал и бат плаг кој ќе ви даде моќни чувства на трнење низ еротските зони. Многу возбудлива дополнителна сензација во водењето љубов. Се препорачува подмачкување пред вметнување. Секој Love Plug испорачува 40-60 минути небесни вибрации

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

Love in the pocket

Love in the Pocket нуди квалитетен избор на популарни сензуални играчки, во кои ќе уживате заедно со партнерот или сами. Love in the Pocket доаѓаат во три главни категории; Love in the Pocket специјално за неа; за него; и за паровите да уживаат. Мал возбудлив подарок за себе или некого! Доаѓаат во стилски мали кутии (72 x 55 x 17 mm) кои се вклопуваат во вашиот ранец. Сите производи се објаснети на 8 различни јазици.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Love in the pocket – Love Вибрирачки бат плаг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Scroll to Top