-19%

Love Life – Explore бат плаг

Original price was: 2599 ден.Current price is: 2099 ден.

Карактеристики:

  • Материјал погоден за телото – силикон
  • Совршен за почетници
  • Мазно и еластично чувство за уживање
  • Безбедносен прстен за лесно пронаоѓање
  • 1-годишна гаранција на производителот
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: E24480 Категорија
Сигурно плаќање

Love Life – Explore бат плаг

Телото е книга. Оние кои не одвојуваат време да го истражат може само да прочитаат страница. Идеален за соло експедиции или заедничка авантура, нашиот мазен и флексибилен butt plag продира лесно колку што сака. Со други зборови, тоа е вистински превртувач на страници.

Доколку сакате да го истражите сопственото или телото на вашиот партнер и да искусите нова форма на стимулација, OhMiBod Lovelife Explore Pleasure Butt Plug е возбудлив избор.

Бат плагот е идеален за почетници кои сакаат да експериментираат со анална стимулација. Кружниот врв скокотка на пријатен начин, но сепак лесно се вметнува.

Lovelife Explore е долг 9 cm, од кои 6 cm може да се вметнат. Рачката во форма на срце делува како стоп и обезбедува удобно искуство.

Овој Бат плаг има женствен дизајн и е направен од мек силикон кој делува вкусно против кожата. Вклучена е убава торба за складирање.

Ви препорачуваме да го исчистите производот со средство за чистење сексуални играчки по употреба.

* Напомена: Препорачуваме употреба на анален или лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Brand

Love Life

Линијата Lovelife производи за задоволство од коосновачите на OhMiBod, Брајан и Суки, беше инспирирана од 26-годишната врска на парот. Во текот на децениите, тие споделија некои неверојатни искуства, а Lovelife е емотивно исполнет одраз на нивните основни вредности во врската. Сè, од креативното пакување и разиграната конвенција за именување до софистицираниот дизајн се роди од нивната љубов еден кон друг, како и од индустријата во која се толку горди и страсни да бидат дел. Брајан и Суки веруваат дека зборовите како споделување, откривање, сон, насмевка и авантура се темели во секоја успешна врска. Тоа е она што паровите го прават заедно, и уште поважно - она што ги одржува заедно.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Love Life – Explore бат плаг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Love Life – Explore бат плаг
Original price was: 2599 ден.Current price is: 2099 ден.

Достапност: На залиха

Scroll to Top