Afterdark – метален бат плаг Blackgem

999 ден

Карактеристики:

  • Големина S
  • Метален бат плаг
  • Со црн скапоцен камен во основата
  • Црна боја
  • Материјал: Алуминиум
  • Димензии: 7,2 cm x 2,8 cm
  • Тежина: 48 g
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: AD-346 Категорија
Сигурно плаќање

Afterdark – метален бат плаг Blackgem

Afterdark е брендот што ви треба за безбедно и пријатно да уживате во најнепослушните задоволства.

Затоа е составен од серија анални играчки со највисок квалитет и со елегантен, убав и еротски дизајн.

Овој особено е метален црн анален бат плаг со големина S. Во задниот дел прекрасен скапоцен камен, исто така во црна боја, ви овозможува да имате најеротска визија додека ги доживувате најпријатните анални игри.

Запомнете да влезете во светот на аналниот секс мирно, давајќи си го времето што ви треба, започнете со големина S, кога ќе се навикнете на неа, преминете во големина M, средна големина, за да завршите во големина L, најголема големина во опсегот . . Постепено зголемување на задоволството за да започнете во свет полн со задоволство за сите.

Не заборавајте да ја исчистите вашата играчка со средство за чистење играчки и топла вода и добро да ја исушите. Користете го вашиот омилен лубрикант на база на вода за дополнително влажно искуство.

* Напомена: Препорачуваме употреба на анален или лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Розева, Црна

Brand

Afterdark

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Afterdark – метален бат плаг Blackgem”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Afterdark – метален бат плаг Blackgem
999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top