InToYou – Секс Машина со далечинска контрола

7990 ден

Карактеристики:

  • Материјал:ABS+Силикон
  • 10 функции на потиснување
  • 10 функции за вибрации
  • Функција за загревање – до 42-50º прибл. за 10 минути
  • Вклучено е реално дилдо
  • Со безжичен далечински управувач
  • Напојување: USB полнење
  • Висококвалитетно силиконски дилдо меко и безбедно за телото
  • Димензии на дилдо: 17 cm x 3,5 cm
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

Сигурно плаќање
InToYou – Секс Машина со далечинска контрола

Откријте ја вашата најфетишистичка и најпалава страна со колекцијата Fetish by Intoyou.

Секс машината Intouyou BDSM Секс машината е играчка за која сонувавте и верувајте ми кога ќе ви кажеме дека тоа ќе биде влажен сон…

Секс машината е играчка замислена и создадена од и за најосновното, но задоволувачко задоволство што постои. Има ергономска основа за спектакуларен стисок, но она што навистина ќе ви се допадне е вграденото дилдо на врвот.

Со реална форма, заоблен, со тело полно со вени, ова дилдо е совршено за вистинско доживување.

Со неверојатни 10 функции на вибрации (нешто на што сме навикнати), но, во исто време, има 10 функции на потиснување (движење нагоре и надолу) како и дополнителна функција на топлина.

Ќе можете да ги контролирате сите овие функции од контролерот во основата на Sex Machine или од вклучениот безжичен далечински управувач. Во основата ќе најдете чаша за вшмукување за да можете да ја ставите Секс машината на речиси секоја рамна површина и да уживате каде и кога сакате. Се полни преку USB, и секс машината и далечинскиот управувач.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “InToYou – Секс Машина со далечинска контрола”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
InToYou – Секс Машина со далечинска контрола
7990 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top