Lovetoy – Дилдо од кристално желе со вакуум 17см

999 ден

Карактеристики:

  • Материјал: Висококвалитетна TPE
  • Заоблена реалистична глава
  • Боја: Розова
  • Големина: 17см * 3,5см
  • Вакуум основа за полесно прицврстување.
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Достапност: На залиха

SKU: LO-LV3101 Категорија
Сигурно плаќање

Lovetoy – Дилдо од кристално желе со вакуум 17см

Lovetoy – Дилдо од кристално желе со вакуум 17см Флексибилно и цврсто, ова преголемо дилдо од желе ги стимулира вашите внатрешни зони на задоволство.
Вакуум подлога со Силен вакуум, реалистични тестиси. Многу меко dildo и целосно задоволувачко на допир.
Полуреална глава за стимулација на Г-точката.

Ова реалистично дилдо се одликува со тело исполнето со вени со заоблен врв, со широка основа со вшмукување, што го прави совршено за употреба со ремен или играње без раце. Користете го за мастурбација или со вашиот партнер, искористете го максимумот од неговата основа за вшмукување за играње, било анално или вагинално. Нанесете многу лубрикант на база на вода за помазно чувство.

Може да се постави на било која  рамна површина за забава без раце или на стреп он ремен.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој прозивод.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Виолетова, Розева

Brand

Lovetoy

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Lovetoy – Дилдо од кристално желе со вакуум 17см”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
Lovetoy - Дилдо од кристално желе со вакуум 17смLovetoy – Дилдо од кристално желе со вакуум 17см
999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top