CalExotics – Силиконски дилатор сет 5 парчиња

4999 ден

Карактеристики

  • Отпорност на вода: овој прекрасен уред можете да го користите дури и во бањата. Тој е потполно водоотпорен
  • Материјали: Супер квалитетен медицински силикон
  • Едноставно за употреба, овој производ е совршен за почетници
  • Ергономски закривени за лесно користење
  • Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа
  • Дилататорите доаѓаат во следните големини:

Дилататор 1 – 8.46 х 3 см
Дилататор 2 – 7.92 х 2.46 см
Дилататор 3 – 7.67 x 2.16 см
Дилататор 4 – 7.52 х 1.88 см
Дилататор 5 – 6,78 х 1.35 см

Достапност: На залиха

SKU: D-224021 Категории ,
Сигурно плаќање

CalExotics – Силиконски дилатор сет 5 парчиња

Ревитализирајте и зајакнете ги вагиналните мускули со сетот за вагинален дилататор со контурна форма на She-Ology од 5 парчиња.

Уникатно дизајнираните дилататори имаат ергономска крива и постепена големина за да се овозможи непречено проширување. Премиум силиконските дилда имаат заоблена основа за непречено вметнување и стимулација!

Градуираниот сет е создаден за подмладување на вагиналните мускули и намалување на непријатноста при вметнување при секоја употреба. Користете го малиот dildator за да започнете, и додека нежно вежбате и ја зголемувате еластичноста на вашите мускули, напредувајте кон поголемите.

Инвестирајте во вашата интимна благосостојба со сетот дилататори на CalExotics. Без разлика дали сте на патување за да ја ублажите непријатноста, да го подобрите задоволството или едноставно да му дадете приоритет на вашето карлично здравје, овој сет нуди безбедно и моќно решение. Започнете го вашиот пат кон посигурни и поудобни вас денес.

Изработени од премиум хипоалергичниот силикон е безбеден за телото, без мирис и без фталати.

* Напомена: Препорачуваме употреба на лубрикант врз база на вода при користење на овој производ.
Производот го добивате во дискретна необележана амбалажа

Боја

Зелена, Розева, Црвена

Brand

CalExotics

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “CalExotics – Силиконски дилатор сет 5 парчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Вие исто така би сакале…

Shopping Cart
CalExotics – Силиконски дилатор сет 5 парчиња
4999 ден

Достапност: На залиха

Scroll to Top